Понеділок, 17 лютого, 2020

СТРIЧКА НОВИН

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ВЕЛОСПОРТСМЕН ЄГОР ДЕМЕНТЬЄВ СТАВ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ВЕЛОТРЕКУ В КАНАДІ

📅 Субота, 08 лютого, 2020
👤 Автор: Редактор

З 30-го січня по 2-ге лютого у місті Мілтон (Канада) відбувся Чемпіонат світу з велотреку серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь 159 спортсменів з 31 країни.

Україну на Чемпіонаті світу представляв лише один спортсмен — кременчужанин Єгор Дементьєв. Єгор виступив у дисципліні «омніум». Після чотирьох видів програм набрав 130 очок і посів третє призове місце, поступившись французовіДоріану Фоулону (148 очок) та бразильцю Лауро Сезару Моуро (138 очок).

«2020 рік – це рік олімпійський і параолімпійський, тому перед цими олімпіадами впродовж чотирьох років спортсмени набирають бали. У травні-червні завершується етап, коли спортсмени можуть їх набрати у відповідних чемпіонатах для ліцензії, яка дає спортсменам право брати участь в олімпійських і параолімпійських іграх. Єгор вже виконав необхідний комплекс»,- розповів тренер Єгора Дементьєва Геннадій Іванян.

«У Мілтоні було чотири види програм, дві з яких дистанції параолімпійські і дві, які будуть представлені на олімпіаді – це один кілометр гіт і чотири кілометри гонка переслідування. Я брав участь в усіх чотирьох з представлених дистанцій.

Мені пощастило, адже по треку мені допомагає Геннадій Іванян. Для мене він не тільки тренер, а й психолог та друг. В минулому Геннадій Михайлович був майстром спорту СРСР, і багаторазовим переможцем і призером чемпіонатів. Зараз він ділиться зі мною своїм досвідом і тонкощами виконання техніки.  Це допомагає мені у стартах і чемпіонатах», - відзначив Єгор Деменьєв.

«Зазначу, що цей Чемпіонат світу, як і наступні чемпіонати, насамперед, для нас є підготовчими перед олімпійськими іграми. Думаю нам є над чим працювати, аби стати кращими у Токіо»,- додав Геннадій Іванян.

Дві срібні медалі Єгора, які він завоював минулого року на Чемпіонаті світу з велоспорту серед параолімпійців у Голландіі в Апелдорні, а також цьогорічна бронза у Канаді додали кременчуцькому спортсмену очок до ліцензії для участі на Параолімпійських іграх у Токіо.

Побажаємо нашому земляку Єгору Дементьєву і його тренеру Геннадію Іваняну подальших перемог.